yandex TOSFED Baja Kupası İçin Geri Sayım - Ralli Magazin - Güncel Ralli Haberleri

TOSFED Baja Kupası İçin Geri Sayım

Bu sezon ilk kez kupa statüsünde organize edilecek olan Baja disiplinin ilk yarışı, TOSFED tarafından 13-15 Haziran 2014 tarihlerinde gerçekleştiriliyor.Orman Genel Müdürlüğü´nün kuruluşunun 175. yılı etkinlikleri kapsamında gerçekleştirilecek olan TOSFED Baja Kupası ilk yarışı, İstanbul´dan başlayarak Kırklareli-Demirköy İlçesine uzanacak. 13 Haziran Cuma günü İstanbul’dan İntercity Prologe etabıyla start alacak yarış, 15 Haziran Pazar günü Kırklareli İğneada´da son bulacak.

Trakya etapları Cumartesi ve Pazar sporcularımıza keyifli anlar yaşatırken, BAJA ile birlikte expedition kayıtlarını yaptıranlar içinde özel program hazırlandı. Buggy ve 4×4 olarak iki ayrı kategoride araçların katılabildiği organizasyona kayıtlar 02 HAZİRAN 2014 tarihine kadar uzatılmış olup, ilgili taahhütname ile 2014 yılında 3 yarışa girecek sürücülerimizden kayıt parası % 20 indirimli olarak alınacaktır.

Kayıt yaptıran sürücülerimiz için kayıt ücreti kapsamında yarış araçlarının İstanbul-Kırklareli gidiş dönüş transferleri, sporcuların otobüs ile taşınması, sporcular için double oda 2 gece konaklamaları, Cuma Pazar arasında sabah öğle ve akşam yemekleri, araç takip sistemi, yarışma sigortası ve ücretsiz 1 adet servis aracı plakası sunulmaktadır. Ayrıca mekanikerler için uygun otel konaklama alternatifleri veya kamp yeri seçeneği sunulmaktadır.

2014 TOSFED Baja Kupası için 3 yarışa da katılma taahhüdünde bulunan yarışmacılar, kayıt ücretini 2.500 TL yerine 2.000 TL ödeyeceklerdir. Sporcularımızdan otelde konaklamak yerine kamp yapmak isteyenler için kayıt parası 1.750 TL’dir. Ancak kamp alanında duş tuvalet gibi imkanlar bulunmamaktadır.

Expedition kayıtları ise minimum 2 kişi veya 3 veya 4 kişi olarak farklı seçeneklerde sunulmaktadır. 1.750 TL + KDV iki kişilik kayıt parası olup, araçların transferleri ve kayıt yaptıran kişilerin transferleri hariç aynı şartlar sağlanmaktadır. Gezi ve yarış etaplarının belli bölümlerini geçecek olan expedition gurubu kayıtları 25 ile sınırlı olup, kontenjan dolduktan sonra kayıtlar kapatılacaktır.

OKULLAR ve ÇOCUKLARA YARDIM KAMPANYASI
Organizasyon kapsamında TOSFED tarafından bir de sosyal sorumluluk projesi gerçekleştiriliyor. Kırklareli Demirciköy, İğneada ve civar köylerdeki ihtiyaç sahibi çocuklar ve okullara ulaştırılmak üzere kitap giysi ve oyuncak yardımı kampanyası başlatıldı.

Hiç yorum yok: